Choď na obsah Choď na menu
 


01.jpg20. septembra 2013 sa v priestoroch Záchrannej brigády Hasičského a záchranného zboru v Humennom uskutočnil už X. ročník súťaže o Putovný pohár prezidenta Hasičského a záchranného zboru pre najlepšie družstvo hasičov záchranárov. Sarkin ocko nás pozval a my sme ponuku prijali. Dozvedeli sme sa, že súťažiaci mali zachrániť zranenú osobu z hĺbky. My sme si to vysvetlili tak, že niekto spadol do studne a pomocou kladkovej súpravy a  lanovky spustili vyslobodenú osobu s istením. Potom jej poskytli 1. pomoc. A keďže naše družstvo súťažilo ako posledné v poradí nemohli sme dlhšie zostať a vrátili sme sa do školy. Veľmi sme sa potešili, keď sme sa dozvedeli, že druhé miesto obhájilo naše družstvo zo Záchrannej brigády HaZZ v Humennom. BLAHOŽELÁME!

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Súťaž o Putovný pohár

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.